Mirë se vini në Bela Real Estate

Eskluzive! Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Shkolla E Bashkuar (ID B210197) Tirane

 • €300
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Eskluzive! Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Shkolla E Bashkuar (ID B210197) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B210197
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Tek Shkolla e Bashkuar, ne rrugen e Dibres, prane Gjimnazit Eqerem Cabej, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 74 m2, kati i 3, pallat i ri, i vitit 2022, me ashensor, i pabanuar me pare. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit, korridori lidhes, ballkoni dhe tualeti. Ne proces mobilimi. Ndodhet ne nje nga zonat qe ka te gjitha facilietet prane si, shkolla, gjimnaze, universitete, spsitalet, laborator, klinika, markete, etj.

Per me teper informcion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Cmimi 300 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Profarma, Rruga Dibres, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 31, 2022 at 8:42 am
 • Property ID: B210197
 • Price: €300
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM