Mirë se vini në Bela Real Estate

ESKLUZIVE !!! Shitet Hotel 4 Katesh Ne Sarande (ID BSH3) Sarande

 • €1,500,000
Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9701, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion

ESKLUZIVE !!! Shitet Hotel 4 Katesh Ne Sarande (ID BSH3) Sarande

Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9701, Shqipëria
 • €1,500,000

Overview

Property ID: BSH3
 • Hotele
 • Property Type
 • 22
 • Bedrooms
 • 22
 • Bathrooms
 • 8
 • Garages
 • 1350
 • m2

Description

Ne Sarande  shitet Hotel 4 katesh, me siperfaqe te pergjithshme ndertimi  1350 m2. Siperfaqe e truallit eshte 400 m2 . Hoteli organizohet ne 10 apartamente te konceptuara ne 1+1 me guzhine  si dhe 12 dhoma dyshe dhe treshe . Ne katin e pare ndodhet guzhina me siperfaqe 80 m2 si dhe nje depo me siperfaqe 50m .Hoteli eshte funksional dhe ne pune prej vitesh, pjesa me e madhe e dhomave jane me pamje te lire nga deti .

Shitet 1500.000 Euro

 • City Sarandë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 5, 2022 at 3:50 pm
 • Property ID: BSH3
 • Price: €1,500,000
 • Property Size: 1350 m2
 • Land Area: 400 m2
 • Bedrooms: 22
 • Rooms: 22
 • Bathrooms: 22
 • Garages: 8
 • Property Type: Hotele
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra