Mirë se vini në Bela Real Estate

Farmaci ne shitje ne Kombinat (ID BSHB5) Tirane

 • €160,000
Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Farmaci ne shitje ne Kombinat (ID BSHB5) Tirane

Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €160,000

Overview

Property ID: BSHB5
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 130
 • m2

Description

Ne kombinat, prane Ish Mapos shitet faramaci me hipoteke. Siperfaqe totale 130 m2, kati i pare 70 m2, kati 2 60 m2, 1 banjo. Ambienti eshte i pershtatur per farmaci por mund te jete i pershtatshem dhe per aktivitete te ndryshme biznesi. Pozicion shume i favorshem me akses te rrugeve kryesore

Shitet   160 000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astiri Unaza e Re, Kodra e Diellit, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rezidenca Kodra e Diellit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 27, 2021 at 10:45 am
 • Property ID: BSHB5
 • Price: €160,000
 • Property Size: 130 m2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra