Mirë se vini në Bela Real Estate

Ferme(agroturizem), Kantine Vere, Bar Kafe dhe Restorant Ne Shitje Ne Periferi Te Tiranes (ID BR04) Trane

 • €1,800,000
Bajze (Mustafa Koçaj), Baldushk, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1035, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Ferme(agroturizem), Kantine Vere, Bar Kafe dhe Restorant Ne Shitje Ne Periferi Te Tiranes (ID BR04) Trane

Bajze (Mustafa Koçaj), Baldushk, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1035, Shqipëria
 • €1,800,000

Overview

Property ID: BR04
 • Ferme, Lokale, Toka, Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 5
 • Bathrooms
 • 80000
 • m2
 • 2015
 • Year Built

Description

Ne periferi te Tiranes prane Bajze shitet Ferme , Kantine vere, Bar kafe dhe restorant siperfaqe 80.000 m2 e mbjelle me ullinj dhe peme frutore te te gjitha llojeve, ne ferme gjendet nje restorant i cili aktualisht eshte ne gjendje pune me siperfaqe 350 m2, kantine vere me siperfaqe 350 m2, Rezervat etj. Ferma eshte ne pune prej disa vitesh dhe eshte nje prej fermave me te njohura ne vend. Ferma ka gjithashtu nje larmi kafshesh si kuaj, lepuj, keca, qingja, derra, pata, rosa, pula. Ndodhet ne nje nga zonat periferike me te frekuentuara dhe me natyren me mbreslenese qe ofron Tirana. Mundesi e mire investimi pasi ne kete ferme argetimi nuk ka limite .

 

Shitet 1.800.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Rruga e Elbasanit, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 17, 2022 at 3:15 pm
 • Property ID: BR04
 • Price: €1,800,000
 • Property Size: 80000 m2
 • Land Area: 80000 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 5
 • Garage Size: 50
 • Year Built : 2015
 • Property Type: Ferme, Lokale, Toka, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra