Mirë se vini në Bela Real Estate

Garazh ne shitje prane spitalit Amerikan 3 (ID BG12) Tirane

 • €140,000
Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Garazh ne shitje prane spitalit Amerikan 3 (ID BG12) Tirane

Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €140,000

Overview

Property ID: BG12
 • Garazhe, Magazina
 • Property Type
 • 500
 • m2

Description

Tek rruga e Kavajes, prane spitalit Amerikan 3, shitet garazh me siperfaqe 500 m2, ne pallat te ri, me hipoteke, 1 hyrje dalje per makina, 2 hyrje per banoret, lartesia 3 meter. Garazhi eshte i pershtatshem dhe per magazine.

Shitet      140 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astiri Unaza e Re, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Misto Mame, Rruga e Kavajës, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 4:03 pm
 • Property ID: BG12
 • Price: €140,000
 • Property Size: 500 m2
 • Room: 1
 • Property Type: Garazhe, Magazina
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra