Mirë se vini në Bela Real Estate

Garazh ne shitje tek Kristal Center (ID BG14) Tirane

 • €15,000
Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Garazh ne shitje tek Kristal Center (ID BG14) Tirane

Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €15,000

Overview

Property ID: BG14
 • Garazhe
 • Property Type
 • 18
 • m2

Description

Tek Kristal Center shitet garazh me cmim okazion me  siperfaqe 18 m2, nje post parkimi , dhe nje makine smart ose mjet tjeter , ne katin -1.

Shitet 15000 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Qender, Rezidenca Kodra e Diellit, Selitë, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 7, 2021 at 12:53 pm
 • Property ID: BG14
 • Price: €15,000
 • Property Size: 18 m2
 • Garage Size: 18
 • Property Type: Garazhe
 • Property Status: Për Shitje

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi