Mirë se vini në Bela Real Estate

Garazh Ne Shitje Tek Selvia (ID BG15) Tirane

 • €25,000

Overview

Property ID: BG15
 • Garazhe
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Tek Selvia, Prane Rruges se Saracit, shitet garazh me  siperfaqe 30 m2 dhe lartesi 3,5 m. Garazhi ndodhet ne katin -1, me qepen. Ne proces hipotekimi.

Shitet 25000 euro

Address

 • City Tiranë
 • Area Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Selvia, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 14, 2021 at 1:41 pm
 • Property ID: BG15
 • Price: €25,000
 • Land Area: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garazhe
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra