Mirë se vini në Bela Real Estate

Garazhd Ne Shitje Tek Kristal Center (ID BG5104) Tirane

 • €14,000
Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Garazhd Ne Shitje Tek Kristal Center (ID BG5104) Tirane

Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €14,000

Overview

Property ID: BG5104
 • Garazhe
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 15
 • m2

Description

Prane Kristal Center shitet garazhd me siperfaqe 15 m2, kati (-1), pallat i relativisht i ri, me hipoteke, i mbyllur nga te gjitha krahet, me qepen. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 14.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 11, 2021 at 10:39 am
 • Property ID: BG5104
 • Price: €14,000
 • Property Size: 15 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Garazhe
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda