Mirë se vini në Bela Real Estate

Garsoniere me qera ne Don Bosko (ID BV219) Tirane

 • €150
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Garsoniere me qera ne Don Bosko (ID BV219) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €150

Overview

Property ID: BV219
 • Apartamente, Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Ne Don Bosko prane Hotel Ferrari jepet me qera garsoniere 40m2, ne katin e pare. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar mire , dhe ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes.

Jepet me qera 150 euro

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Dogana, Don Bosko, Laprake, Libri Universitar, Medreseja, Myslym Shyri, Qender, UET, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 19, 2021 at 12:05 pm
 • Property ID: BV219
 • Price: €150
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Garsoniere
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi