Mirë se vini në Bela Real Estate

Garsoniere me qera ne rrugen 5 maji ( B21092 )

 • €290
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Garsoniere me qera ne rrugen 5 maji ( B21092 )

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €290

Overview

Property ID: B21092
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 33
 • m2

Description

Ne rrugen 5 Maji prane shkolles Tirana Jone  jepet garsoniere me qera kati i trete siperfaqja 33 m2 , e mobiluar me te gjitha , kondicioner , pallat i ri dhe i mireadministruar , zone e qete afer te gjithe faciliteteve te nevojshme per nje jetese komode .

Jepet me qear 290 euro /muaj

 • City Tiranë
 • State Greqi
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Frigoriferi, Medreseja, Profarma, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla Kuqe, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 22, 2021 at 2:01 pm
 • Property ID: B21092
 • Price: €290
 • Property Size: 33 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra