Mirë se vini në Bela Real Estate

Garsoniere me qera ne rrugen Fortuzi (ID B21050) Tirane

 • €200
Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Garsoniere me qera ne rrugen Fortuzi (ID B21050) Tirane

Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: B21050
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 35
 • m2

Description

Ne rrugen Fortuzi jepet me qera garsoniere me siperfaqe 35m2, kati 3 , ne pallat te ri. Ambjeti eshte i organizuar ne ambjnet te bollshem , tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet. Grasonieria eshte e lire ne daten 30.

Jepet me qera 200 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Don Bosko, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 24, 2021 at 3:45 pm
 • Property ID: B21050
 • Price: €200
 • Property Size: 35 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi