Mirë se vini në Bela Real Estate

Garsoniere Ne Shitje Tek Kodra e Priftit (ID B11045) Tirane

 • €52,000
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Garsoniere Ne Shitje Tek Kodra e Priftit (ID B11045) Tirane

Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €52,000

Overview

Property ID: B11045
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 58
 • m2

Description

Tek Kodra e Priftit, shitet garsoniere, ne pallat te ri, kati 2, Siperfaqe 58 m2. Garsonierja eshte e mobiluar ne menyre baskekohore, sistem kapot, instalime te reja eletrike dhe hidraulike, ashensor.

Shitet    52000 euro

 • City Tiranë
 • Area Kinostudio, Kodra e Priftit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 29, 2021 at 1:14 pm
 • Property ID: B11045
 • Price: €52,000
 • Property Size: 58 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT