Mirë se vini në Bela Real Estate

Garsoniere ne shitje tek Ali Demi (ID BGS102) Tirane

 • €40,500
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Garsoniere ne shitje tek Ali Demi (ID BGS102) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €40,500

Overview

Property ID: BGS102
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 45
 • m2

Description

Tek Ali Demi, prane fushes shitet garsoniere, ne pallat te ri, kati 1, ne proces hipotekimi. Siperfaqe 45,06 m2, 1 dhome, 1 ballkon, 1 banjo. Garsonierja eshte e pamobiluar, sistem kapot, instalime te reja eletrike dhe hidraulike, ashensor, parket. Mundesi shume e mire investimi.

Shitet    40 500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: BGS102
 • Price: €40,500
 • Property Size: 45 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra