Mirë se vini në Bela Real Estate

Garsoniere Ne Shitje Tek Misioni Leonora (ID B11047) Tirane

 • €38,000
Rruga Mustafa Matohiti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Garsoniere Ne Shitje Tek Misioni Leonora (ID B11047) Tirane

Rruga Mustafa Matohiti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €38,000

Overview

Property ID: B11047
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 48

Description

Tek Misioni Leonora  , shitet garsoniere, ne pallat te ri, kati 3, Siperfaqe totale 48 m2 ( ne Hipoteke 40 m2 ). Garsonierja eshte me hipoteke . Garsonierja perbehet nga dhome , ballkon, banjo.Eshte  e mobiluar ne menyre bashkekohore, sistem kapot, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, ashensor.

Shitet    38000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kristal Center, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 27, 2021 at 7:41 am
 • Property ID: B11047
 • Price: €38,000
 • Property Size: 48
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtanTurku
 • ArtanTurku

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtanTurku
 • ArtanTurku