Mirë se vini në Bela Real Estate

Garsoniere ne shitje tek Uji i Ftohte (ID BVLGS01) Vlore

 • €40,000
Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Garsoniere ne shitje tek Uji i Ftohte (ID BVLGS01) Vlore

Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
 • €40,000

Overview

Property ID: BVLGS01
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 43
 • m2

Description

Tek Uji i Ftohte, Vlore shitet garsoniere, kati 4(i fundit). Siperfaqe 43 m2, 1 banjo, ballkon. Garsoniere eshte ne gjendje shume te mire, e pamobiluar, hidrosanitare te reja, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, buze deti.

Shitet    40 000 euro e padiskutueshme

 • City Vlorë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 5, 2021 at 10:55 am
 • Property ID: BVLGS01
 • Price: €40,000
 • Property Size: 43 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra