Mirë se vini në Bela Real Estate

Garzoniere Ne Shitje tek Siri Kodra (ID BSHG1) Tirane

 • €54,000
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Garzoniere Ne Shitje tek Siri Kodra (ID BSHG1) Tirane

 • €54,000

Overview

Property ID: BSHG1
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 54
 • m2

Description

Tek Rruga Siri Kodra, prane Qendres Shendetesore Nr.3 , shitet garzoniere me siperfaqe 54 m2, ne proces hipotekimi. pallat i vitit 2021,  kati 1, pallat i ri, bosh. Organizohet nga salloni i ndenjes bashke me dhomen e gjumit, tualeti dhe aneksi. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te kerkuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, kopshte, cerdhe, qendra shendetsore, stacionin e urbanit, supermarkete dhe cdo gje tjeter.

Cmimi 54.000€

Address

 • City Tiranë
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 2, 2022 at 4:03 pm
 • Property ID: BSHG1
 • Price: €54,000
 • Property Size: 54 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT