Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepen Me Qera Shtepi Private ne Astir (ID BV269) Tirane

 • €300
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepen Me Qera Shtepi Private ne Astir (ID BV269) Tirane

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BV269
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 86
 • m2

Description

Ne Astir, prane Big Market, jepet me qera shtepi private me siperfaqe 86 m2, kati 1, ndertim i ri, sistem kapote, parket, tavane te varura, ndricim me spote, e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine-sallon, 1 tualet dhe oborr para shtepise me 1 vend parkimi, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Shtepia jepet me qera per familjare dhe per kohe te gjate, ndodhet ne nje zone mjaft te qete me te gjitha facilitetet prane.

Jepet me qera 300 euro

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 13, 2022 at 8:31 am
 • Property ID: BV269
 • Price: €300
 • Property Size: 86 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra