Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Garsoniere Ne Qender (ID B21055) Tirane

 • €300
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Garsoniere Ne Qender (ID B21055) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B21055
 • Apartamente, Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne qender te Tiranes prane muzeut jepet me qera garsoniere me siperfaqe 47 m2, kati 4 banim(jo i fundit), pallat ekzistues, me ashensor, i rikonstruktuar, me kondicioner, i mobiluar, orjentimi lindje, tualeti me dritare, ballkon, termo izolim. Ndodhet ne zonen me te frekuentuar dhe te kerkuar te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode prane.

Cmimi 300 Euro|Muaj (preferohen te huaj)

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Zogu i Pare, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 18, 2022 at 11:23 am
 • Property ID: B21055
 • Price: €300
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Garsoniere
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra