Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Brryli (ID B21119) Tirane

 • €250
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Brryli (ID B21119) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21119
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Brryli jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati i 5-te, pallat ekzistues, pjeserisht i mobiluar, ballkon, mundesi parkimi ne lagje.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 2, 2021 at 2:50 pm
 • Property ID: B21119
 • Price: €250
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda