Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 1+1 me qera tek Rruga e Durresit (ID B21145) Tirane

 • €450
Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 1+1 me qera tek Rruga e Durresit (ID B21145) Tirane

 • €450

Overview

Property ID: B21145
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Ruga e Durresit, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati i 4, pallat egzistues, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 sallon- kuzhine, tualet, i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha orendite dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Apartamenti ndodhet prane qendres se Tiranes dhe eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe frekuentuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 450 Euro|Muaj

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Fusha e Aviacionit, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 11, 2021 at 12:22 pm
 • Property ID: B21145
 • Price: €450
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT