Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Tregu Elektrik (ID B21058) Tirane

 • €300
Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Tregu Elektrik (ID B21058) Tirane

Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B21058
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek tregu elektrik jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati i pare, pallat i ri, ashensor, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, dopio xham, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane.lirohet ne fund te tetorit.

Cmimi 300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 22, 2021 at 7:41 am
 • Property ID: B21058
 • Price: €300
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda