Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Ne Laprake (ID B220237) Tirane

 • €420
Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Ne Laprake (ID B220237) Tirane

Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €420

Overview

Property ID: B220237
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne laprake, ne rrugen Dritan Hoxha, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, pallat i ri, me ashensor, kati i 6, i rikonstruktuar, mobilimi i ri. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina vec, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes, 2 ballkonet, dhe tualeti.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare

Cmimi 420 Euro Muaji

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Qender, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 6, 2022 at 9:53 am
 • Property ID: B220237
 • Price: €420
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM