Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 1+1 Me Qera tek Mine Peza (ID B21125) Tirane

 • €250
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 1+1 Me Qera tek Mine Peza (ID B21125) Tirane

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21125
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64
 • m2

Description

Tek Mine Peza. jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 64 m2, kati i 9, pallat ekzistues, me ashensor. Apartamenti eshte  i organizuar nje dhome gjumi, kuzhine tualet dhe ballkon.  Apartamenti ndodhet shume prane qendres se Tiranes. Pronari kerkon 2 muaj garanci.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 14, 2021 at 9:41 am
 • Property ID: B21125
 • Price: €250
 • Property Size: 64 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra