Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga 5 Maji (ID B22073) Tirane

 • €400
Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga 5 Maji (ID B22073) Tirane

Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B22073
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Tek rruga 5 Maji, Prane Qendres Concord, jepet me qera apartament 2+1+2 ballkone me siperfaqe 120 m2, pallat i ri, kati 6, bosh. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi salloni i ndenjes, tualeti dhe 2 ballkone.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Rr. 5 Maji / Concord Center, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 22, 2021 at 9:14 am
 • Property ID: B22073
 • Price: €400
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra