Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga E Elbasanit (ID B21124) Tirane

 • €350
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga E Elbasanit (ID B21124) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21124
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek rruga e Elbasanit jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2, kati i pare teknik, pallat ekzistues me tulla, pjeserisht i mobiluar i mungon vetem nje krevat dopio. Apartamenti ndodhet shume prane qendres se Tiranes dhe eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe frekuentuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 350Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 22, 2021 at 10:17 am
 • Property ID: B21124
 • Price: €350
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda