Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Apartament 3+1 ne Don Bosko (ID B2333) Tirane

 • €330
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Apartament 3+1 ne Don Bosko (ID B2333) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: B2333
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • M2

Description

Ne Don Bosko, prane Vizion Plus, jepet me qera apartament 3+1, me siperfaqe totale 120 m2, i ndodhur ne katin e 5,pallat i ri,me fushpamje Banesa organizohet ne 3 dhoma gjumi,korridor, 2 tualete dhe nje ballkon ku eshte instaluar dhe kuzhina, mobilimi eshte normal, ambienti eshte i pajisur me kondicioner. Apartamenti eshte brenda kompleksit dhe ne nje zone me shume levizje dhe prane cdo fasiliteti te nevojshem.

Cmimi 330 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dogana, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 28, 2022 at 10:55 am
 • Property ID: B2333
 • Price: €330
 • Property Size: 120 M2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra