Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Afer Bulevardit Zhan D’Ark ( ID BD21108) Tirane

 • €500
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Afer Bulevardit Zhan D’Ark ( ID BD21108) Tirane

Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD21108
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 35
 • m2

Description

Afer Bulevardit Zhan D’Ark  jepet dyqan me qera me siperfaqe 35m2, pallat ekzistues , kati zero , fasade xhami, tualet dhe magazine. Dyqani ndodhet ne nje zone me shume levizje dhe eshte mundesi shume e mire per cdo biznes, e pershtatshme per farmaci, butik rrobash, zyra, agjensi ,kreperi ,take away etj.1

Cmimi 5oo Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Misto Mame, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Elbasanit, Selvia, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 11, 2021 at 3:02 pm
 • Property ID: BD21108
 • Price: €500
 • Property Size: 35 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra