Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Ne Bllok (BD2187) Tirane

 • €500
Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Ne Bllok (BD2187) Tirane

Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD2187
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 25
 • m2

Description

Ne Bllok jepet dyqan me qera me siperfaqe 25 m2 plus magazine , pallat i ri , kati 0 , fasade xhami  ,  tualet, prane  rruges kryesore, . Dyqani ndodhet ne nje zone favorizuese dhe eshte mundesi shume e mire per cdo biznes, e pershtatshme per farmaci, butik rrobash, zyra, agjensi etj.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 10, 2021 at 12:03 pm
 • Property ID: BD2187
 • Price: €500
 • Property Size: 25 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra