Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Prane Pazarit Te Ri (BD2186) Tirane

 • €330
Pazari i Ri, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Prane Pazarit Te Ri (BD2186) Tirane

Pazari i Ri, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BD2186
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40

Description

Te Pazari i Ri prane Hoxha Tahsim jepet dyqan me qera me siperfaqe 40 m2, pallat i ri, kati i pare teknik, fasade xhami, buze rruges kryesore, tualet. Dyqani ndodhet ne nje zone me shume levizje dhe eshte mundesi shume e mire per cdo biznes, e pershtatshme per farmaci, butik rrobash, zyra, agjensi etj.

Cmimi 330 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Hoxha Tahsim, Medreseja, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Selvia, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 10, 2021 at 8:24 am
 • Property ID: BD2186
 • Price: €330
 • Property Size: 40
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda