Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Prane Vizion Plus (ID BD21114) Tirane

 • €364
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Prane Vizion Plus (ID BD21114) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €364

Overview

Property ID: BD21114
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 52
 • m2

Description

Prane Vizion Plus jepet me qera dyqan me siperfaqe 52 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, tualet, buze rruge, sistem kapot, termo dhe hidro izolim. Dyqani organizohet nga nje hapsire e madhe OPEN SPACE dhe tualeti. E pershtatshme per cdo lloj biznesi si market, farmaci, butik, agjensi, zyra, etj.

Cmimi 364 Euro ose 7 Euro/m2

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Dogana, Don Bosko, Frigoriferi, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:42 pm
 • Property ID: BD21114
 • Price: €364
 • Property Size: 52 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra