Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan me Qera tek Garda (ID BD21206) Tirane

 • €300
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan me Qera tek Garda (ID BD21206) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD21206
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne Bllok, tek Garda, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 50 m2, kati 0, me fasade xhami, pjese e nje kompleksi , ne rruge dytesore. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti.

Cmimi 300 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Libri Universitar, Liqeni Tiranes
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 20, 2022 at 2:07 pm
 • Property ID: BD21206
 • Price: €300
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT