Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Tek Gjimnazi Ismail Qemali (ID BD2168) Tirane

 • €490
Ismail Qemali, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Tek Gjimnazi Ismail Qemali (ID BD2168) Tirane

Ismail Qemali, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €490

Overview

Property ID: BD2168
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Gjimnazi Ismail Qemali jepet me qera dyqan me siperfaqe 60 m2, kati 0, pallat i ri, fasade xhami, tualet, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, pallat anti sizmik, ne proces hipotekimi. I pershtatshem per cdo lloj biznesi si lokal, dyqan, fast food, zyra, studio etj.

Jepet me  qera 490 Euro|Muaj

Shitet  200.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Frigoriferi, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga e Barrikadave, Selvia, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:44 pm
 • Property ID: BD2168
 • Price: €490
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda