Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Shtepi Private 2+1 Tek Shkolla E Kuqe (ID BV244) Tirane

 • €250
Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Shtepi Private 2+1 Tek Shkolla E Kuqe (ID BV244) Tirane

Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV244
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Tek Shkolla e Kuqe jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfae 80 m2 dhe oborr te madh ku mund te parkosh dhe makinen, pjeserisht e mobiluar. Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe sallonin endenjes.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla Kuqe, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on March 21, 2023 at 1:26 pm
 • Property ID: BV244
 • Price: €250
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra