Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me Qera tek Kinema Agimi (ID BD2144) Tiranë

 • €650
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me Qera tek Kinema Agimi (ID BD2144) Tiranë

 • €650

Overview

Property ID: BD2144
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 25
 • m2

Description

Në Bllok, pranë Kinema Agimit, jepet një dyqan me qera me sipërfaqe 25 m2, pallat ekzistues, kati zero, fasadë xhami, tualet, në rrugën kryesore. Dyqani ndodhet në një zonë te mire dhe është i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si avokat , noter ,agjensi,butik, argjendari  etj

Çmimi 650 Euro | Muaj

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Libri Universitar, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 4, 2021 at 9:58 am
 • Property ID: BD2144
 • Price: €650
 • Property Size: 25 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda