Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Tek Kinema Agimi (ID BD2157)

 • €440
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Tek Kinema Agimi (ID BD2157)

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €440

Overview

Property ID: BD2157
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 28
 • m2

Description

Tek Shallvaret prane Kinema Agimit jepet me qera dyqan me siperfaqe 28 m2, kati i pare, pallat ekzistues, me parket, fasade xhami, dyqani organizohet nga pjesa e Show Room-it dhe tualeti. Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 440 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Ish Nisharaku, Liceu Artistik, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Elbasanit, Shallvaret, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 3:53 pm
 • Property ID: BD2157
 • Price: €440
 • Property Size: 28 m2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda