Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Tek Myslym Shyri (ID BD21268) Tirane

 • €1,400
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Tek Myslym Shyri (ID BD21268) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €1,400

Overview

Property ID: BD21268
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 63
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr, prane fondit Besa, jepet me qera dyqan/zyre me siperfaqe 63 m2, kati 0, ne rruge kryesore, pallat ekzistues, totalisht i rikonstruktuar, me fasade xhami,bosh tualet, . Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 1400 Euro|Muaj(pa taksa)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ish-Ekspozita, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Shallvaret, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 11, 2022 at 8:30 am
 • Property ID: BD21268
 • Price: €1,400
 • Property Size: 63 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM