Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Lokal me qera Tek Selvia ( ID BL212) Tirane

 • €450
Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Lokal me qera Tek Selvia ( ID BL212) Tirane

Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BL212
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 45
 • m2

Description

Tek Selvia jepet lokal me qera me siperfaqe 45 m2, lokali eshte me dy kate , pallat i ri, kati i pare i pallatit, 2 tualete, parket, i arreduar, gati per te filluar punen. Lokali ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe lagjet me te vjetra te qytetit te Tiranes .

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Harry Fultz, Hoxha Tahsim, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on June 24, 2021 at 11:09 am
 • Property ID: BL212
 • Price: €450
 • Property Size: 45 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra