Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Garsoniere Me Qera Tek Rruga e Durresit (ID B21126) Tirane

 • €170
Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Garsoniere Me Qera Tek Rruga e Durresit (ID B21126) Tirane

Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €170

Overview

Property ID: B21126
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Afer me Qendren, Tek Rruga e Durresit. jepet me qera garsoniere me siperfaqe 30 m2, kati i 1, pallat ekzistues. Apartamenti eshte  i organizuar nje dhome e madhe dhe tualet, i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.

Cmimi 170 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 10, 2021 at 1:30 pm
 • Property ID: B21126
 • Price: €170
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT