Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Hotel Luksoz me Qera prane Bllokut (ID H1) Tirane

 • €5,000
Universiteti i Arteve, 2, Sheshi Nënë Tereza, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Hotel Luksoz me Qera prane Bllokut (ID H1) Tirane

Universiteti i Arteve, 2, Sheshi Nënë Tereza, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €5,000

Overview

Property ID: H1
 • Hotele
 • Property Type
 • 12
 • Bedrooms
 • 12
 • Bathrooms
 • 750

Description

Prane Bllokut jepet me qera hotel luksoz. siperfaqe totale 750 m2, 4 kate . 12 dhoma funksionale. bar, kafe restorant , funksional, 10 poste parkimi, oborr i gjelberuar me bime dhe peme te ndryshme frutore. Hoteli eshte ne gjendje pune i arreduar dhe kompletuar me arkitekt sipas standarteve europiane. Hoteli ka kontrata me agjensi turistike, turizem dentar. ka qene sponsor i disa programeve televizive. Njihet si hoteli i frenkuentuar nga vipat,

Jepet me qera 5000 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Libri Universitar, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 1, 2021 at 8:31 am
 • Property ID: H1
 • Price: €5,000
 • Property Size: 750
 • Bedrooms: 12
 • Rooms: 12
 • Bathrooms: 12
 • Property Type: Hotele
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra