Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Magazine me qera (ID BM22)Rr Nacionale Lezhe-Shkoder Km 5

 • €2,000
Gocaj, Bashkia Lezhë, Qarku i Lezhës, Shqipëria veriore, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Magazine me qera (ID BM22)Rr Nacionale Lezhe-Shkoder Km 5

Gocaj, Bashkia Lezhë, Qarku i Lezhës, Shqipëria veriore, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BM22
 • Magazina
 • Property Type
 • 2000
 • m2

Description

Kapanoni ndodhet ne rrugen Nacionale Lezhe-Shkoder Km5. GOCAJ. Informacion mbi kapanonin, 3 Kate Sipërfaqja e nderteses 2000m2 objekt + parking I madh, Kubature e rregullt,I investuar,Me dokumentacion të rregullt hipotekor,Kapanoni është i përshtatshëm për aktivitete te ndryshme si Call center, Fasoneri, dhe aktivitete te tjera per biznes. Mundesi shumë e mirë investimi.

Cmimi i qerase 2 000 euro\muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Lezhe, Shkoder
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 18, 2022 at 2:34 pm
 • Property ID: BM22
 • Price: €2,000
 • Property Size: 2000 m2
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi