Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Lokal Me Qera Tek Selvia ( ID BL213) Tirane

 • €230
Rruga Ali Pashë Gucia, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Lokal Me Qera Tek Selvia ( ID BL213) Tirane

Rruga Ali Pashë Gucia, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €230

Overview

Property ID: BL213
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 50
 • m2

Description

Tek Selvia tek Rruga  Ali Pash Gucia jepet lokal me qera me siperfaqe 50 m2. 30 m2 ambjent  brendshem  dhe 20 m2 verande  jashtem , lokali  , pallat i ri, kati i pare i pallatit, 2 tualete, parket, i arreduar, gati per te filluar punen. Lokali ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe lagjet me te vjetra te qytetit te Tiranes .

Cmimi 230

Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Medreseja, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Selvia, Shkolla Kuqe, Siri Kodra
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: BL213
 • Price: €230
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra