Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Magazine Me Qera Ne Laprak (ID BM46) Tirane

 • €600
Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Magazine Me Qera Ne Laprak (ID BM46) Tirane

Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BM46
 • Garazhe, Lavazh, Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 350
 • m2

Description

Ne Laprak, jepet me qera magazine me siperfaqe totale 350 m2 nga te cilat 125 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 225 m2 eshte oborri, kati 0, godine 1 katshe, ndertim egzistues. Magazina organizohet nga nje ambjent open space dhe tualeti. E pershtatshme per magazine, garazh, servis makinash, lavazh etj.

Cmimi 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Laprake, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 3, 2021 at 3:47 pm
 • Property ID: BM46
 • Price: €600
 • Property Size: 350 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garazhe, Lavazh, Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT