Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambient Per Zyra Tek Kodra e Diellit (ID BZ239) Tirane

 • €400
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambient Per Zyra Tek Kodra e Diellit (ID BZ239) Tirane

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BZ239
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 81
 • m2

Description

Tek Kodra e Diellot, Tek Rruga Bill Klinton, prane me rrugen kryesore,  jepet me qera ambient per Zyre me siperfaqe 81 m2, kati i 2 ngjitesh me 10 shkalle, e gjitha e restauruar e mobiluar per zyra, OPEN SPACE, spote drritash, tavane te varura, tualet. Ndodhet ne zone te mire dhe eshte e pershtatshme per  cdo lloj biznesi si, parukeri, berber, zyra, noteri etj.

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Selitë, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 12, 2021 at 2:08 pm
 • Property ID: BZ239
 • Price: €400
 • Property Size: 81 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT