Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Ambient per Zyre tek Rruga e Durresit (ID BZ289)

 • €800
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Ambient per Zyre tek Rruga e Durresit (ID BZ289)

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BZ289
 • Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Tek Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa, Jepet me qera Ambient per Zyra, me siperfaqe 110 m2, me tavane te varuara, me spote drritash, i restauruar, me kondicioner, kati i 2, pallat i ri (vitit 2003), pa ashensor.  Ambienti eshte i organizuar ne 3 ambiente zyrash, recepsioni, koridori, 2 ballkone dhe 2 tualete.  Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode. E pershtatshme per klinike dentare, kurse, zyre psikologjie etj.

Jepet me Qera 800 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Harry Fultz, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 19, 2022 at 10:01 am
 • Property ID: BZ289
 • Price: €800
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT