Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Zyrash Prane Qendres (ID BZ2100) Tirane

 • €6,160
Mbreti Zogu i Parë, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1016, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Zyrash Prane Qendres (ID BZ2100) Tirane

Mbreti Zogu i Parë, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1016, Shqipëria
 • €6,160

Overview

Property ID: BZ2100
 • Zyra
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 280
 • m2

Description

Prane qendres, tek Bulevardi Zogu i Pare jepet me qera ambjent zyrash me siperfaqe 280 m2, kati 3, pallat ekzistues, totalisht i restauruar, parket, dritare dopioxham, grila, kondicioner, bosh. Zyra organizohet ne 2 ambjente OPEN SPACE, 3 zyra te vogla, 3 tualete dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 6160 Euro(22€‎/m2) perfshire taksen 15%

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 1, 2022 at 12:45 pm
 • Property ID: BZ2100
 • Price: €6,160
 • Property Size: 280 m2
 • Bedrooms: 5
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda