Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 ne Ali Dem (ID B210113) Tirane

 • €350
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 ne Ali Dem (ID B210113) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B210113
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2
 • 2021
 • Year Built

Description

Ne Ali Dem .Prane fushes se Ali Demit, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe  65 m2, kati 2 banim, pallat i ri, sistem ngrohje qendrore, kondicioner, i mobiluar me cdo gje te re, orientimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode. Apartamenti eshte gati ne fund te muajit Mars.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga Kongresi Manastirit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 17, 2022 at 3:00 pm
 • Property ID: B210113
 • Price: €350
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2021
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra