Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B21082) Tirane

 • €250
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B21082) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21082
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 89
 • m2

Description

Ne Fresk jepet me qera apartament  1+1 me siperfaqe 89 m2, kati i 1 ,pallat i ri , i mobiluar ne menyre moderne me arredim te ri dhe punime teper cilesore. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, ambient ndenje, ambient gatimi me vete dhe tualet. Ndodhet ne nje zonat  me te qeta per banim. Preferohen familjare.

Jepet me qera 250 euro

 • City Tiranë
 • Area Dajti, Fresku, Hoxha Tahsim, Kafja e Rremes, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla Kuqe, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 30, 2021 at 8:20 am
 • Property ID: B21082
 • Price: €250
 • Property Size: 89 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT