Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Bllok (ID B21131) Tirane

 • €450
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Bllok (ID B21131) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B21131
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Ne Bllok, prane shkolles Petronini,  jepet me qera apartament 1+1, 70 m2, kati i 3, pallat egzistues . Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi, salloni i ndenjes.dhe tualeti, jepet i mobiluar.

Jepet me qera 450 euro

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 28, 2021 at 11:21 am
 • Property ID: B21131
 • Price: €450
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT