Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Don Bosko (ID B210183) Tirane

 • €260
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Don Bosko (ID B210183) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €260

Overview

Property ID: B210183
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Ne Don Bosko,tek rruga Don Bosko, prane Kompleksit Fiori Di Bosko, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 5, pallat i ri, pa ashensor, bosh (vetem me kundrabufe). Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, ballkoni dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 260 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Zogu i Zi

Details

Updated on July 30, 2022 at 8:41 am
 • Property ID: B210183
 • Price: €260
 • Property Size: 75 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra