Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Don Bosko (ID B21069) Tirane

 • €205
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Don Bosko (ID B21069) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €205

Overview

Property ID: B21069
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Ne Don Bosko, prane  Bujtines se  Gjelit  jepet me qera apartament 1+1, 70 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor  . Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi, salloni i ndenjes dhe tualeti, jepet i pamobiluar dhe ndodhet ne nje zone mjaft te mire.

Jepet me qera per banim  205  euro

Jepet  per biznes 265 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Qender, Restorant Durresi, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 19, 2021 at 8:36 am
 • Property ID: B21069
 • Price: €205
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra